Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być konieczne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.
Bardzo dobrze wyposażony rower, który został zaprojektowany z myślą o najmłodszych miłośnikach dwóch kółek. Projektanci pomyśleli tutaj nie tylko o ciekawym kształcie i kolorystyce, ale przede wszystkim o wygodzie i bezpieczeństwie. Idealny do doskonalenia umiejętności rekreacyjnej jazdy na rowerze.
Jr 1.0 24 cale dla chłopca Srebrno-błękitny 2026
1399.99 PLN
| Kolor | Srebrno-błękitny |
|---|---|
| Rama | Aluminiowa |
| Rozmiar ramy | XS |
| Rozmiar ramy [cal] | 13 |
| Obręcze | Aluminiowe |
| Opona marka | Wanda |
| Opona typ | 24 x 1.95 |
| Piasta przód marka | Indiana |
| Piasta przód typ | Aluminiowa |
| Piasta tył marka | Indiana |
| Piasta tył typ | Aluminiowa |
| Prądnica/dynamo | Nie |
| Rozmiar koła [cal] | 24 |
| Hamulec przedni marka | Indiana |
| Hamulec przedni model | HP-001 |
| Hamulec przedni typ | V-Brake |
| Hamulec tylny marka | Indiana |
| Hamulec tylny model | Brak danych |
| Hamulec tylny typ | V-Brake |
| Kaseta marka | Brak |
| Kaseta typ | Brak |
| Korba marka | Wheel Top |
| Korba typ | Brak danych |
| Manetki marka | Shimano |
| Manetki typ | RV200 |
| Przerzutka przednia marka | Shimano |
| Przerzutka przednia model | TZ500 |
| Przerzutka tylna marka | Shimano |
| Przerzutka tylna model | TZ500 |
| Wolnobieg marka | Sunrun |
| Wolnobieg typ | FW-M628 14-28T |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwarancja na ramę | 24 miesiące |
| Kolory dostępne w ofercie producenta | Srebrno-błękitny |
| Przeznaczenie | Dla chłopca |
| Rocznik | 2026 |
| Stan produktu | Nie dotyczy |
| Typ roweru | Górski MTB |
| Waga [kg] | 15 |
| Wyposażenie | Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Amortyzator przód marka | HL Corp |
| Amortyzator przód typ | Bravo CH-327E |
| Amortyzator tył marka | Brak |
| Amortyzator tył typ | Brak |
| Kierownica marka | Indiana |
| Kierownica typ | Stalowa 560 mm |
| Łańcuch marka | KMC |
| Łańcuch typ | Z6 |
| Oświetlenie przód marka | Brak |
| Oświetlenie przód typ | Brak |
| Oświetlenie tył marka | Brak |
| Oświetlenie tył typ | Brak |
| Siodełko marka | Indiana |
| Siodełko typ | Dziecięce |
| Sztyca siodła marka | Indiana |
| Sztyca siodła typ | Aluminiowa |
| Wspornik kierownicy marka | Indiana |
| Wspornik kierownicy typ | Stalowy 70 mm |
| Wiek | 8 lat, 10 lat, 11 lat, 12 lat, 9 lat |
| Rama i rozmiar ramy | Aluminiowa, 13" |
| Pedały w zestawie | Tak |
| Liczba przełożeń | 18 |
| Waga z opakowaniem [kg] | 17 |
INDIANA
Jr 1.0 24 cale dla chłopca Srebrno-błękitny 2026