Niezła jazda – na prąd!
INDIANA E-City U17 to rower elektryczny, dzięki któremu dotrzesz do celu, zużywając o wiele mniej energii, niż w przypadku tradycyjnego roweru. Świetnie sprawdzi się jako środek codziennego transportu, ale również podczas weekendowych przejażdżek.
Elektryczne wsparcie
Tym, na co należy przede wszystkim zwrócić uwagę w przypadku roweru INDIANA E-City U17, jest niezwykle wytrzymały, bezszczotkowy silnik. Umieszczony w tylnej piaście jest niezauważalny w trakcie jazdy. Mimo sporej mocy 250 W pracuje cicho, więc pozwoli w pełni rozkoszować się jazdą, bez rozpraszania i irytowania monotonnym buczeniem.
Zalety technologii
Rower elektryczny INDIANA E-City U17 na jednym naładowaniu baterii przejeżdża aż do 80 km, a to za sprawą litowo-jonowej baterii o napięciu 36 V i pojemności 7,8 Ah. Jej żywotność dochodzi do 700 ładowań.
Lekka rama
W pojeździe zastosowano 17-calową, aluminiową ramę. Wykonane z tego materiału ramy wyróżniają się lekkością, ale też odpornością na korozję i uszkodzenia mechaniczne. Odpowiednio dobrany rozmiar ramy jest jednym z najważniejszych czynników, który wpływa na komfort jazdy i odpowiednią kontrolę nad rowerem.
Wytrzymałe koła
Pojazd posiada duże, 28-calowe koła, które osadzone są na aluminiowych obręczach. Opony firmy WANDA są bardzo wytrzymałe, zapewniają odpowiednią przyczepność do podłoża i dobrze się prowadzą.
Pamiętaj, aby regularnie sprawdzać ciśnienie powietrza! Wraz z upływem czasu spada ciśnienie w kołach – to naturalne zjawisko spowodowane porowatością dętki, które może powodować większy wysiłek przy pedałowaniu oraz szybsze zużycie i większe ryzyko przebicia opony. Zalecaną przez producenta wartość znajdziesz na bocznej części opony.
Pakiet bezpieczeństwa
Nad bezpieczeństwem oraz jakością jazdy na rowerze INDIANA E-City U17 czuwają sprawdzone hamulce typu V-brake na przód i tył. Hamulce tego typu doskonale sprawdzą się podczas codziennych przejażdżek do pracy oraz weekendowych wycieczek rekreacyjnych.
Napęd
Manetki SKILFUL pozwalają płynnie przerzucać pomiędzy 6 biegami wykorzystanymi w rowerze INDIANA E-City U17, dzięki czemu szybko dostosujesz jazdę do panujących warunków czy ukształtowania terenu. Przerzutka tylna marki SKILFUL zapewnia bezawaryjność i gwarancję płynnej zmiany biegów.
Wygodne podróżowanie
Rower został wyposażony w regulowaną kierownicę marki PROMAX. Stalowy wspornik charakteryzuje się przede wszystkim niezawodnością i trwałością. Manetki kierownicy zostały pokryte specjalnym antypoślizgowym materiałem, który zapewni pewny chwyt.
Stabilna podstawa
Sztyca siodła marki PROMAX w rowerze, zapewni komfort nawet podczas długiej jazdy. Natomiast samo siodełko marki VELO doskonale sprawdzi się podczas wykonywania różnych tricków. Do tego jest bardzo wygodne i zapewni doskonały komfort użytkowania.
Oświetlenie to podstawa!
Pojazd został wyposażony w oświetlenie LED zarówno na przód, jak i na tył. Dzięki takiemu rozwiązaniu będziesz lepiej widoczny podczas nocnych eskapad.
Dodatkowe wyposażenie
Rower miejski INDIANA E-City U17 zaprojektowano tak, by był, jak najbardziej wygodny w użytkowaniu. Wyposażono go w dzwonek, stopkę, oświetlenie LED przednie i tylne oraz bagażnik, na którym można np. zamontować fotelik dla dziecka czy torbę na zakupy. Do zestawu została dołączona ładowarka. W zestawie znajduje się również instrukcja obsługi w języku polskim i karta gwarancyjna.
Jakie znaczenie ma umiejscowienie silnika?
Umieszczony w tylnej piaście silnik zapewnia lepszą przyczepność roweru, a także minimalizuje wystąpienie podsterowności i poślizgu przy większych prędkościach, przez co sprawdza się na nierównych bezdrożach i mokrych trasach. Ten typ sinika nie wykorzystuje łańcucha do przenoszenia mocy i nie powoduje jej strat, dzięki czemu pozwala na bardziej dynamiczną jazdę. Dodatkowym atutem jest to, że nie wpływa na zużywanie się łańcucha, mechanizmu korbowego, zębatek i kasety, a jego praca jest cicha.
Zadbaj o swoją wygodę
W trosce o Twój komfort chcemy świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie, dlatego oferujemy dodatkowe pakiety usług, w których m.in. zakupiony rower wniesiemy, rozpakujemy i zmontujemy za Ciebie. Wszystko po to, by zapewnić Ci rower już gotowy do jazdy.
Każdy zakupiony w naszym sklepie rower jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło oraz koła. Nasi monterzy złożą układ kierowniczy, zamontują pedały i błotniki, a także zamocują przednie koło oraz sztycę z siodełkiem i ustawią wysokość siedziska. Po skończonej pracy technicy przeprowadzą test końcowy, w tym kontrolę i regulację przerzutek i hamulców z przodu i z tyłu. Po skończonej pracy zabierzemy pozostałości opakowania.
Wszystko, co musisz wiedzieć
Rowery elektryczne nie różnią się tak bardzo od tradycyjnych rowerów – tym, co je wyróżnia, jest silnik, który wspomaga naszą jazdę do prędkości 25 km/h. Dzięki temu łatwiej pokonasz wzniesienia i szybciej przemierzysz dłuższe dystanse. Taki rower to idealne rozwiązanie dla każdego – zarówno dla osób starszych, jak i tych, którzy marzą o dalekich wycieczkach. Rower możesz naładować dzięki ładowarce 230V, która została dołączona do zestawu.
ZOBACZ WIĘCEJ
E-City U17 28 cali Czarny 2021
3179.99 PLN
| Kolor | Czarny |
|---|---|
| Rama | Aluminiowa |
| Rozmiar ramy | M |
| Rozmiar ramy [cal] | 17 |
| Obręcze | Aluminiowe |
| Opona marka | Wanda |
| Opona typ | 28 x 1.75 |
| Piasta przód marka | Joytech |
| Piasta przód typ | 751DSE |
| Piasta tył marka | Joytech |
| Piasta tył typ | 751DSE |
| Rozmiar koła [cal] | 28 |
| Hamulec przedni marka | Promax |
| Hamulec przedni model | TX-117 |
| Hamulec przedni typ | V-brake |
| Hamulec tylny marka | Promax |
| Hamulec tylny model | TX-117 |
| Hamulec tylny typ | V-brake |
| Kaseta marka | Brak |
| Kaseta typ | Brak |
| Korba marka | Prowheel |
| Korba typ | PRO-A42 |
| Manetki marka | Skilful |
| Manetki typ | LG-M100-R6 |
| Przerzutka przednia marka | Brak |
| Przerzutka przednia model | Brak |
| Przerzutka tylna marka | Skilful |
| Przerzutka tylna model | RM-100 |
| Wolnobieg marka | Skilful |
| Wolnobieg typ | FW-206B |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwarancja na ramę | 5 lat |
| Kolory dostępne w ofercie producenta | Biały, Czarny |
| Przeznaczenie | Dla seniora, Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Rocznik | 2021 |
| Typ roweru | Miejski |
| Waga [kg] | 21.7 |
| Wyposażenie | Karta gwarancyjna, Stopka, Instrukcja obsługi w języku polskim, Ładowarka |
| Amortyzator przód marka | Brak |
| Amortyzator przód typ | Brak |
| Amortyzator tył marka | Brak |
| Amortyzator tył typ | Brak |
| Kierownica marka | Promax |
| Kierownica typ | Stalowa |
| Łańcuch marka | KMC |
| Łańcuch typ | Stalowy |
| Oświetlenie przód marka | Indiana |
| Oświetlenie przód typ | LED |
| Oświetlenie tył marka | Indiana |
| Oświetlenie tył typ | LED |
| Siodełko marka | Velo |
| Siodełko typ | VL-8089 |
| Sztyca siodła marka | Promax |
| Sztyca siodła typ | SP-252 |
| Wspornik kierownicy marka | Promax |
| Wspornik kierownicy typ | MQ-525 |
| USP_1 | Cichy i bezawaryjny silnik bezszczotkowy |
| USP_2 | Wydajna bateria litowo-jonowa |
| Wpuszczane linki | Tak |
| Kontroler | LS Aluminiowa obudowa |
| Maksymalny zasięg | Do 80 km |
| Marka silnika | Xf |
| Moc silnika | 250W |
| Rodzaj silnika | Bezszczotkowy |
| Umiejscowienie silnika | Tylne koło |
| Wyświetlacz | LED |
| Bateria marka | Ktech |
| Bateria napięcie [V] | 36 |
| Bateria pojemność [Ah] | 7.8 |
| Bateria typ | Litowo-jonowa |
| Bateria żywotność | 700 ładowań |
| Czas ładowania | Brak danych |
| Umiejscowienie baterii | Bagażnik |
| Waga baterii | 2.2 kg |
| Rama i rozmiar ramy | Aluminiowa, 17" |
| Model producenta | E-City U17 |
| Pedały w zestawie | Tak |
| Liczba przełożeń | 6 |
| Waga z opakowaniem [kg] | 28 |
| Gwarancja na baterię | 12 miesięcy |
| Bateria pojemność [Wh] | 281 |
| Telefon | 48 71 307 04 02 |
INDIANA
E-City U17 28 cali Czarny 2021
