Rowery elektryczne

Rowery elektryczne

A gdyby tak jazdę na rowerze oddzielić od wysiłku fizycznego, tak by każda przejażdżka była tylko przyjemnością? Niemożliwe? A właśnie że możliwe, a to dzięki E-Rowerom Indiana, wyposażonym w niezawodne silniki elektryczne renomowanych producentów. Jazda miejska z bagażem, a może na lekko, kilometry pokonywane w terenie lub całe wakacje na siodełku - wybierz model ze wspomaganiem elektrycznym dopasowany do twojego stylu jazdy, twoich potrzeb i oczekiwań.

Miejskie MTB Elektryczne Trekingowe Cross Fat Bike Junior Dziecięce Elektryczne trekkingowe Elektryczne mtb Elektryczne miejskie Gravel
Produkty 0
Brak produktów spełniających kryteria


Wyświetlone - 0 produktów

Nie znalazłeś
odpowiedniego roweru?

Nic straconego! Sprawdź nasze pozostałe modele.

Zobacz więcej

Rowery elektryczne z miesiąca na miesiąc cieszą się coraz większą popularnością. Zarówno rowerzyści długoletni, jak i ci, którzy nie jeździli na rowerze od lat, uważają e-rowery za atrakcyjną opcję.

Czym są rowery elektryczne?

Rowery elektryczne, znane również jako rowery ze wspomaganiem elektrycznym, to tradycyjne rowery wyposażone w “tajną broń” do pokonywania uciążliwych wzniesień. Zasilany baterią litową silnik można włączać i wyłączać w razie potrzeby. Oznacza to, że rowery elektryczne są nie tylko zdrowym środkiem transportu, ale także wygodnym i ekologicznym.

Rowery elektryczne nieco różnią się od konwencjonalnych rowerów pod względem ceny (nieco droższe ze względu na dodatkowe wyposażenie), wagi (zwykle o 5-7kg cięższej od zwykłych rowerów), oraz konstrukcji, a dokładniej dodatkowego układu napędowego, czyli silnika elektrycznego i akumulatora.

Jaki jest zasięg roweru elektrycznego?

Rowery elektryczne pomimo silnika i akumulatora potrzebują, jak każdy inny rower, pracy mięśni nóg. Elektryczny układ napędowy pracuje tutaj równolegle, pomagając kolarzowi np. na długich trasach lub na stromych podjazdach wymagających dużego wysiłku. Dlatego rower z silnikiem elektrycznym to dobra propozycja dla „tradycjonalistów” lubiących pedałować oraz dla tych, którzy nie są już w doskonałej kondycji fizycznej (w tym osób starszych) i nie chcą rezygnować z jazdy na rowerze. Zarządzanie trybem wspomagania elektrycznego umożliwia wybór różnych ustawień w zależności od stylu jazdy lub potrzeby chwili.

Rower elektryczny (w zależności od pojemności akumulatora danego modelu) może zwykle przejechać dziesiątki (30-100) kilometrów na jednym ładowaniu, co pozwala na łatwe wykorzystanie go jako codziennego transportu z domu do pracy lub szkoły oraz z pracy (szkoły) do domu. Podłączając pojazd (np. na noc) do gniazdka elektrycznego, pojazd można łatwo naładować w ciągu kilku godzin.

Rowery elektryczne damskie

W ofercie sklepu posiadamy też elektryczne rowery damskie będące hybrydowym rozwiązaniem, które łączy najlepsze cechy klasycznego roweru z wygodą dodatkowej mocy. Wbudowany akumulator litowo-jonowy pozwala na przejechanie nawet 100 kilometrów na jednym ładowaniu, a nowoczesna technologia zastosowana do jego produkcji pozwala wytrzymać setki ładunków.

Ta strona korzysta z ciasteczek. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie.

0/3Porównanie produktów

Zobacz