Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być konieczne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.
Rower renomowanej marki dla ludzi ceniących sobie wolność, kochających przestrzeń, aktywność i komfort użytkowania. Oparty na nowoczesnej konstrukcji ramy, przeznaczony na dłuższe wycieczki podczas dobrej pogody po szosie i drogach gruntowych. Wysoki komfort jazdy zapewniają podzespoły dostawców o najwyższej renomie na rynku. Posiada duże koła, które zdecydowanie podnoszą komfort użytkowania.
X-Road 3.0 D17 28 cali damski Czarno-fioletowy 2026
2499.99 PLN
| Kolor | Czarno-fioletowy |
|---|---|
| Rama | Aluminiowa |
| Rozmiar ramy | M |
| Rozmiar ramy [cal] | 17 |
| Wzrost [cm] | 165 - 174 |
| Dynamo w piaście | Tak |
| Obręcze | Dwuściankowe, Beretta 700C |
| Opona marka | Kenda |
| Opona typ | K830 700X45 |
| Piasta przód marka | Shimano |
| Piasta przód typ | DH-C3000-3N Dynamo |
| Piasta tył marka | Solon |
| Piasta tył typ | 0H802R 36F Disc |
| Prądnica/dynamo | Tak |
| Rozmiar koła [cal] | 28 |
| Hamulec przedni marka | Apse |
| Hamulec przedni model | NT-210DG |
| Hamulec przedni typ | V-Brake |
| Hamulec tylny marka | Apse |
| Hamulec tylny model | NT-210DG |
| Hamulec tylny typ | V-Brake |
| Kaseta marka | Shimano |
| Kaseta typ | CS-HG31 11-34T 8V |
| Korba marka | Shimano |
| Korba typ | FC-TY301 48/38/28T-170 |
| Manetki marka | Shimano |
| Manetki typ | ST-EF500-4 8x3 Tourney TX |
| Przerzutka przednia marka | Shimano |
| Przerzutka przednia model | FD-TY601 48T |
| Przerzutka tylna marka | Shimano |
| Przerzutka tylna model | RD-M3020-8 8V |
| Wolnobieg marka | Brak |
| Wolnobieg typ | Brak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwarancja na ramę | 24 miesiące |
| Kolory dostępne w ofercie producenta | Czarno-fioletowy |
| Przeznaczenie | Dla kobiety |
| Rocznik | 2026 |
| Stan produktu | Nie dotyczy |
| Typ roweru | Trekkingowy |
| Waga [kg] | 17.5 |
| Wyposażenie | Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna, Stopka, Bagażnik, Błotniki, Osłona łańcucha |
| Amortyzator przód marka | Suntour |
| Amortyzator przód typ | M3010 700C |
| Amortyzator tył marka | Brak |
| Amortyzator tył typ | Brak |
| Kierownica marka | GB Center |
| Kierownica typ | HB5031A W 600 |
| Łańcuch marka | Galon |
| Łańcuch typ | Z51/S52 8 Speed |
| Oświetlenie przód marka | Allegion |
| Oświetlenie przód typ | Echo Switch |
| Oświetlenie tył marka | Allegion |
| Oświetlenie tył typ | Slim Steady |
| Siodełko marka | Selle Royal |
| Siodełko typ | Wave 8214 |
| Sztyca siodła marka | Zoom |
| Sztyca siodła typ | SP-886 27.2 x 350 Suspended |
| Wspornik kierownicy marka | Promax |
| Wspornik kierownicy typ | MQ-525 E.85 Multiset |
| USP_1 | Amortyzowana sztyca zwiększa komfort jazd |
| USP_2 | Lekka, wygodna rama i regulowana kierownica |
| Rama i rozmiar ramy | Aluminiowa, 17" |
| Pedały w zestawie | Tak |
| Liczba przełożeń | 24 |
INDIANA
X-Road 3.0 D17 28 cali damski Czarno-fioletowy 2026