Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być konieczne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.
Rower renomowanej marki dla ludzi ceniących sobie wolność, kochających przestrzeń, aktywność i komfort użytkowania. Oparty na nowoczesnej konstrukcji ramy, przeznaczony na dłuższe wycieczki podczas dobrej pogody po szosie i drogach gruntowych. Wysoki komfort jazdy zapewniają podzespoły dostawców o najwyższej renomie na rynku. Posiada duże koła, które zdecydowanie podnoszą komfort użytkowania.
Rower trekkingowy X-Road 1.0 28 cali Czarno-miedziany 2026
1699.99 PLN
| Kolor | Czarno-miedziany |
|---|---|
| Rama | Aluminiowa |
| Rozmiar ramy | L |
| Rozmiar ramy [cal] | 21 |
| Wzrost [cm] | 180 - 190 |
| Dynamo w piaście | Nie |
| Obręcze | Aluminiowe |
| Opona marka | Wanda |
| Opona typ | P1024 38C |
| Piasta przód marka | Indiana |
| Piasta przód typ | Aluminiowa |
| Piasta tył marka | Indiana |
| Piasta tył typ | Aluminiowa |
| Prądnica/dynamo | Nie |
| Rozmiar koła [cal] | 28 |
| Hamulec przedni marka | Shimano |
| Hamulec przedni model | ST-EF41 |
| Hamulec przedni typ | V-Brake |
| Hamulec tylny marka | Shimano |
| Hamulec tylny model | ST-EF41 |
| Hamulec tylny typ | V-Brake |
| Kaseta marka | Brak |
| Kaseta typ | Brak |
| Korba marka | Prowheel |
| Korba typ | TY-CM99 |
| Manetki marka | Shimano |
| Manetki typ | ST-EF41 |
| Przerzutka przednia marka | Shimano Tourney |
| Przerzutka przednia model | TY601 |
| Przerzutka tylna marka | Shimano Tourney |
| Przerzutka tylna model | TY300 |
| Wolnobieg marka | Shimano |
| Wolnobieg typ | TZ500 |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwarancja na ramę | 24 miesiące |
| Kolory dostępne w ofercie producenta | Czarno-miedziany |
| Przeznaczenie | Dla mężczyzny |
| Rocznik | 2026 |
| Stan produktu | Nie dotyczy |
| Typ roweru | Trekkingowy |
| Waga [kg] | 15 |
| Wyposażenie | Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Amortyzator przód marka | HL Corp |
| Amortyzator przód typ | CH120 |
| Amortyzator tył marka | Brak |
| Amortyzator tył typ | Brak |
| Kierownica marka | Indiana |
| Kierownica typ | STEEL 610/25.4 mm |
| Łańcuch marka | KMC |
| Łańcuch typ | Z7 |
| Oświetlenie przód marka | Indiana |
| Oświetlenie przód typ | Bateryjne |
| Oświetlenie tył marka | Indiana |
| Oświetlenie tył typ | Bateryjne |
| Siodełko marka | Indiana |
| Siodełko typ | City |
| Sztyca siodła marka | Indiana |
| Sztyca siodła typ | Aluminiowa 27.2x350mm |
| Wspornik kierownicy marka | Indiana |
| Wspornik kierownicy typ | Aluminiowy 80/25.4 mm REG |
| USP_1 | Lekka, wygodna rama i regulowana kierownica |
| USP_2 | Pełne wyposażenie zapewnia bezpieczeństwo |
| Rozmiar | L (180 - 190 cm) |
| Rama i rozmiar ramy | Aluminiowa, 21" |
| Pedały w zestawie | Tak |
| Liczba przełożeń | 21 |
| Wzrost | 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186, 187, 188, 189, 190 |
INDIANA
Rower trekkingowy X-Road 1.0 28 cali Czarno-miedziany 2026