Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być konieczne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.
Rower oparty na nowoczesnej konstrukcji ramy z podzespołami dostawców o najwyższej renomie na rynku. Przeznaczony do jazdy po trudnym terenie idealnie nadaje się do jazdy po górzystych bezdrożach, popołudniowych przejażdżek, jak i codziennych wypraw. Szczególnie dobrze sprawdzi się podczas jazdy po kamienistych ścieżkach i stromych wzniesieniach. Dzięki dużemu rozmiarowi kół pokonywanie przeszkód na tym rowerze jest prostsze.
X-Pulser 1.6 D15 26 cali damski Szałwiowo-grafitowy 2026
1399.99 PLN
| Kolor | Szałwiowo-grafitowy |
|---|---|
| Rama | Aluminiowa |
| Rozmiar ramy | S |
| Rozmiar ramy [cal] | 15 |
| Wzrost [cm] | 154 - 165 |
| Obręcze | Aluminiowe |
| Opona marka | Kross |
| Opona typ | 26 x 2.1 |
| Piasta przód marka | Indiana |
| Piasta przód typ | Aluminiowa |
| Piasta tył marka | Indiana |
| Piasta tył typ | Aluminiowa |
| Prądnica/dynamo | Nie |
| Rozmiar koła [cal] | 26 |
| Hamulec przedni marka | Indiana |
| Hamulec przedni model | Brak danych |
| Hamulec przedni typ | V-Brake |
| Hamulec tylny marka | Indiana |
| Hamulec tylny model | Brak danych |
| Hamulec tylny typ | V-Brake |
| Kaseta marka | Brak |
| Kaseta typ | Brak |
| Korba marka | Wheel Top |
| Korba typ | 42/34/24T x 170 mm |
| Manetki marka | Shimano |
| Manetki typ | RV200 |
| Przerzutka przednia marka | Shimano |
| Przerzutka przednia model | TZ500 |
| Przerzutka tylna marka | Shimano |
| Przerzutka tylna model | TY300 |
| Wolnobieg marka | Shimano |
| Wolnobieg typ | MF-TZ500 14-28T |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwarancja na ramę | 24 miesiące |
| Kolory dostępne w ofercie producenta | Szałwiowo-grafitowy |
| Przeznaczenie | Dla kobiety |
| Rocznik | 2026 |
| Stan produktu | Nie dotyczy |
| Typ roweru | MTB |
| Waga [kg] | 15 |
| Wyposażenie | Instrukcja obsługi i montażu, Karta gwarancyjna |
| Amortyzator przód marka | HL Corp |
| Amortyzator przód typ | 565 AMS 80 mm |
| Amortyzator tył marka | Brak |
| Amortyzator tył typ | Brak |
| Kierownica marka | Indiana |
| Kierownica typ | Aluminiowa 680 x 31.8 |
| Łańcuch marka | KMC |
| Łańcuch typ | Z7 |
| Oświetlenie przód marka | Brak |
| Oświetlenie przód typ | Brak |
| Oświetlenie tył marka | Brak |
| Oświetlenie tył typ | Brak |
| Siodełko marka | Indiana |
| Siodełko typ | MTB |
| Sztyca siodła marka | Indiana |
| Sztyca siodła typ | Aluminiowa 27.2 x 300mm |
| Wspornik kierownicy marka | Indiana |
| Wspornik kierownicy typ | Aluminiowy 50 mm 31.8/7° |
| Wpuszczane linki | Nie |
| Rama i rozmiar ramy | Aluminiowa, 15" |
| Amortyzator tylny | Nie |
| Amortyzator przedni | Tak |
| Pedały w zestawie | Tak |
| Liczba przełożeń | 21 |
| Waga z opakowaniem [kg] | 17 |
INDIANA
X-Pulser 1.6 D15 26 cali damski Szałwiowo-grafitowy 2026