Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być konieczne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.
Rower elektryczny to coraz bardziej popularne rozwiązanie zaoszczędzenia kosztów podróży z jednoczesnym jej komfortem. Dzięki naszemu rowerowi dotrzecie do celu niezmęczeni, a nawet do tej pory niedostępne dalekie trasy nie będą Wam straszne. Rower elektryczny sprawdzi się jako super oszczędny pojazd do którego nie trzeba dolewać wciąż drożejącej benzyny oraz jako szybki środek transportu dzięki któremu unikniecie stania w korkach. Rower elektryczny to zdecydowanie pojazd XXI wieku.
E-Trekking 3.0 U17 28 cali Grafitowy 2026
5999.99 PLN
| Kolor | Grafitowy |
|---|---|
| Rama | Aluminiowa |
| Rozmiar ramy | M |
| Rozmiar ramy [cal] | 17 |
| Obręcze | Aluminiowe |
| Opona marka | Wanda |
| Opona typ | P516 48C |
| Piasta przód marka | Indiana |
| Piasta przód typ | Aluminiowa |
| Piasta tył marka | Indiana |
| Piasta tył typ | Brak danych |
| Rozmiar koła [cal] | 28 |
| Hamulec przedni marka | Kross |
| Hamulec przedni model | KRX |
| Hamulec przedni typ | Tarczowy hydrauliczny |
| Hamulec tylny marka | Kross |
| Hamulec tylny model | KRX |
| Hamulec tylny typ | Tarczowy hydrauliczny |
| Kaseta marka | Shimano |
| Kaseta typ | TZ500 14-28T |
| Korba marka | Prowheel |
| Manetki marka | Shimano |
| Manetki typ | M315 |
| Przerzutka przednia marka | Brak |
| Przerzutka przednia model | Brak |
| Przerzutka tylna marka | Shimano Tourney |
| Przerzutka tylna model | TY300 |
| Wolnobieg marka | Brak |
| Wolnobieg typ | Brak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwarancja na ramę | 24 miesiące |
| Kolory dostępne w ofercie producenta | Grafitowy |
| Przeznaczenie | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Rocznik | 2026 |
| Stan produktu | Nie dotyczy |
| Typ roweru | Trekkingowy |
| Waga [kg] | 24 |
| Wyposażenie | Bagażnik, Błotniki |
| Amortyzator przód marka | HL CORP |
| Amortyzator przód typ | 141D |
| Amortyzator tył marka | Brak |
| Amortyzator tył typ | Brak |
| Kierownica marka | Indiana |
| Kierownica typ | 620 / 25.4 |
| Łańcuch marka | KMC |
| Łańcuch typ | Z7 |
| Oświetlenie przód marka | Indiana |
| Oświetlenie przód typ | LED |
| Oświetlenie tył marka | Indiana |
| Oświetlenie tył typ | LED |
| Siodełko marka | Indiana |
| Siodełko typ | Trekkingowe |
| Sztyca siodła typ | Aluminiowa 30.9 x 350 mm |
| Wspornik kierownicy marka | Indiana |
| Wspornik kierownicy typ | Aluminiowy 90 mm |
| Wpuszczane linki | Nie |
| Kontroler | Brak danych |
| Maksymalny zasięg | Do 100 km |
| Marka silnika | Bafang |
| Rodzaj silnika | G010 35 Nm |
| Umiejscowienie silnika | Tylne koło |
| Wyświetlacz | Bafang DP E08 |
| Bateria marka | Bafang |
| Bateria napięcie [V] | 36 |
| Bateria pojemność [Ah] | 14 |
| Bateria typ | Zintegrowana |
| Bateria żywotność | 500 ładowań |
| Czas ładowania | 4 - 8 h |
| Umiejscowienie baterii | Na ramie |
| Waga baterii | 4 kg |
| Rama i rozmiar ramy | Aluminiowa, 17" |
| Model producenta | E-Trekking 3.0 U17 |
| Pedały w zestawie | Tak |
| Liczba przełożeń | 7 |
| Waga z opakowaniem [kg] | 26 |
| Bateria pojemność [Wh] | 504 |