Każdy rower zakupiony w naszym sklepie jest fabrycznie zapakowany, czyli ma zdemontowaną kierownicę, siodło, pedały. Elementy te należy złożyć samodzielnie. W niektórych egzemplarzach może być konieczne wykonanie niektórych podstawowych regulacji, które opisuje instrukcja obsługi.
Rower elektryczny to coraz bardziej popularne rozwiązanie zaoszczędzenia kosztów podróży z jednoczesnym jej komfortem. Dzięki naszemu rowerowi dotrzecie do celu niezmęczeni, a nawet do tej pory niedostępne dalekie trasy nie będą Wam straszne. Rower elektryczny sprawdzi się jako super oszczędny pojazd do którego nie trzeba dolewać wciąż drożejącej benzyny oraz jako szybki środek transportu dzięki któremu unikniecie stania w korkach. Rower elektryczny to zdecydowanie pojazd XXI wieku.
E-MTB 4.0 U21 29 cali Granatowo-czerwony 2026
6999.99 PLN
| Kolor | Granatowo-czerwony |
|---|---|
| Rama | Aluminiowa |
| Rozmiar ramy | XL |
| Rozmiar ramy [cal] | 21 |
| Obręcze | Aluminiowe |
| Opona marka | OBOR |
| Opona typ | 29 x 2.25 |
| Piasta przód marka | Shimano |
| Piasta przód typ | QC300 |
| Piasta tył marka | Shimano |
| Piasta tył typ | QC300 |
| Rozmiar koła [cal] | 29 |
| Hamulec przedni marka | Shimano |
| Hamulec przedni model | MT200 |
| Hamulec przedni typ | Tarczowy hydrauliczny |
| Hamulec tylny marka | Shimano |
| Hamulec tylny model | MT200 |
| Hamulec tylny typ | Tarczowy hydrauliczny |
| Kaseta marka | Shimano |
| Kaseta typ | LG400 |
| Korba marka | Bafang |
| Korba typ | 38T x 170 mm |
| Manetki marka | Shimano |
| Manetki typ | Cues U6000 |
| Przerzutka przednia marka | Brak |
| Przerzutka przednia model | Brak |
| Przerzutka tylna marka | Shimano |
| Przerzutka tylna model | Cues RD‑U6000 |
| Wolnobieg marka | Brak |
| Wolnobieg typ | Brak |
| Gwarancja | 24 miesiące |
| Gwarancja na ramę | 24 miesiące |
| Kolory dostępne w ofercie producenta | Granatowo-czerwony |
| Przeznaczenie | Dla kobiety, Dla mężczyzny |
| Rocznik | 2026 |
| Stan produktu | Nie dotyczy |
| Typ roweru | Mtb (górskie) |
| Waga [kg] | 24 |
| Wyposażenie | Instrukcja obsługi w języku polskim |
| Amortyzator przód marka | SR Suntour |
| Amortyzator przód typ | XCT HLO 100 mm |
| Amortyzator tył marka | Brak |
| Amortyzator tył typ | Brak |
| Kierownica marka | Indiana |
| Kierownica typ | Aluminiowa 720 mm 31.8 mm |
| Łańcuch marka | Shimano |
| Łańcuch typ | LG500 |
| Oświetlenie przód marka | Brak |
| Oświetlenie przód typ | Brak |
| Oświetlenie tył marka | Brak |
| Oświetlenie tył typ | Brak |
| Siodełko marka | Indiana |
| Siodełko typ | MTB |
| Sztyca siodła marka | Indiana |
| Sztyca siodła typ | Aluminiowa 30.9 x 350 mm |
| Wspornik kierownicy marka | Indiana |
| Wspornik kierownicy typ | 60mm 31.8mm |
| Wpuszczane linki | Nie |
| Kontroler | Brak danych |
| Marka silnika | Bafang |
| Moc silnika | 250W |
| Rodzaj silnika | Bafang M300 |
| Umiejscowienie silnika | Centralny |
| Wyświetlacz | Bafang DP C080 |
| Bateria marka | Bafang |
| Bateria napięcie [V] | 36 |
| Bateria pojemność [Ah] | 17.5 |
| Umiejscowienie baterii | W ramie |
| Rozmiar | XL (178 - 186 cm) |
| Rama i rozmiar ramy | Aluminiowa, 21" |
| Model producenta | E-MTB 4.0 |
| Pedały w zestawie | Tak |
| Liczba przełożeń | 10 |
| Waga z opakowaniem [kg] | 26 |
| Bateria pojemność [Wh] | 630 |
| Wzrost | 178, 179, 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 |