Rowery INDIANA

Rowery INDIANA

Rowery Miejskie Indiana

Nikt nie lubi stać w korkach, ale dzięki szerokiej gamie naszych rowerów miejskich - akurat ty nie będziesz musiał. Rowery serii Moena to prawdziwi pogromcy miejskiej dżungli. Niestraszne są im kilometry jezdni czy wstęgi kostek brukowych. Wszystkie modele są fabrycznie wyposażone w błotniki i osłonę łańcucha, dzięki czemu jazda w deszczu sprawi ci frajdę, nie problem.

Geometria ram serii miejskiej X-Street zaprojektowana jest tak, aby podróż była jak najbardziej komfortowa, a pozycja za kierownicą odprężająca. Szerokie, amortyzowane siodło, w które wyposażone są rowery serii X-Street sprawia, że nierówności jezdni stają się praktycznie niezauważalne.

Każdy kilometr przejechany na stylowych rowerach X-Street czy Moena zapewnią ci niezapomnianą radość i satysfakcję. Już teraz wybierz swój model.

Znaleziono produktów: 6

MOENA S1B

rama:
Stalowa, obniżona rama pozwala na wygodne wsiadanie i zapewnia jazdę z wyprostowanymi plecami. Prosta konstrukcja bez przerzutki. Oświetlenie ledowe.

MOENA S3B

rama:
3-biegowa przerzutka Shimano. Stalowa, obniżona rama pozwala na wygodne wsiadanie i zapewnia jazdę z wyprostowanymi plecami. Doskonały na dojazdy do pracy, szkoły, na działkę czy zakupy. Oświetlenie ledowe.
SHIMANO
3 biegowa przerzutka
KENDA

MOENA A3B

rama:
   
Przeznaczony do regularnej jazdy po mieście. 3 biegowa przerzutka Shimano. Lekka, aluminiowa, obniżona rama pozwala na wygodne wsiadanie i zapewnia komfortową i przyjemną jazdę z wyprostowanymi plecami. Doskonały na dojazdy do pracy, szkoły, na działkę czy zakupy. Oświetlenie ledowe.
Aluminiowa rama
SHIMANO
3 biegowa przerzutka
KENDA

MOENA A7B

rama:
   
Przeznaczony do intensywnej jazdy po mieście. 7 biegów umożliwia łatwiejsze pokonywanie wzniesień. Lekka, aluminiowa, obniżona rama pozwala na wygodne wsiadanie i zapewnia komfortową i przyjemną jazdę z wyprostowanymi plecami. Oświetlenie ledowe zasilanie bateryjnie. Sztywny widelec.
Aluminiowa rama
SHIMANO
7 biegowa przerzutka

Moena 28 S1H

rama:
   
Przeznaczony do intensywnej jazdy po mieście.

X-CRUISER 1.0

rama:
   
Przeznaczony do intensywnej jazdy po mieście.
SHIMANO
KENDA

Jak dobrać ramę rowerową?

Rysunek poglądowy
1
2
Mężczyzna Kobieta
2
3

Idealny rower dla Ciebie
Rozmiar ramy:
Idealny rower


Sprawdź

Hierarchia przerzutek stosowanych w rowerach Indiana

Wyczynowa
jakość i osiągi

SHIMANO Deore
Sprawdź

Wysoka jakość
wykonania

SHIMANO Alivio
Sprawdź

Wygoda
i precyzja

SHIMANO Acera
Sprawdź

Komfort codziennego
użytkowania

SHIMANO Altus
Sprawdź

Solidność
Shimano

SHIMANO Tourney
Sprawdź
Top